Geek To Chic Hair Designer 2

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma TipyTapy Games
Geek To Chic Hair Designer 2 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde aynı zamanda da tamamen ücretsiz olarak yüklemek için sadece indir butonuna basmanız yeterlidir. Bu mükemmel oyuna sahip olmak bu

Geek To Chic Hair Designer 2 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde aynı zamanda da tamamen ücretsiz olarak yüklemek için sadece indir butonuna basmanız yeterlidir. Bu mükemmel oyuna sahip olmak bu kadar kolay.

Geek To Chic Hair Designer 2 oyununda kokoş kızlarınız zevkine göre süsleyebilecekleri güzeller güzeli bir kız ile birlikte olacaklar. Ona en çılgın saç tasarımı fikirlerini uygulayabilecek ve mükemmel makyajlar yapabilecekler.

İlk olarak oyunun menüsünde bulunan özel şampuan ve bakım kremleri ile onun saçlarını yıkayarak tertemiz yapacaklar. Sonra da onun saçlarını şekillendirmeye başlayacaklar. Onun saçlarını kesebilecek, fön ile düzleştirebilecek, maşa ile kıvır kıvır yapabilecek ve rengarenk saç spreyleri ile boyayabilecek. İstedikleri saç tasarımını gerçekleştirdikten sonra ona gösterişli bir makyaj yapacak ve birbirinden şık şapka, gözlük, toka ve taç gibi aksesuarlar ile saçlarını süsleyerek ona mükemmel bir tarz yaratacaklar.

Daha Fazla Göster
Geek To Chic Hair Designer 2 indir